Ogólne

Oczywiście! Odwiedź po prostu nasz sklep detaliczny i zrób zakupy. Jeżeli twój kraj nie ma sklepu detalicznego online, wejdź w zakładkę Kraje, aby dowiedzieć się, jak zamówić produkty w swoim kraju.

 

Od klientów detalicznych nie jest wymagana minimalna kwota! Dla uprawnionych do ceny hurtowej Forever Business Owners jest to 250 PLN.

Aby dowiedzieć się czegoś więcej o szansie Forever, zamówić produkty lub zadać dowolne pytanie, skontaktuj się z Biurem Głównym Forever Poland: email: pytania@flpp.com.pl lub tel.: +48-22/456 43 56 do 59.

Forever Living Products oferuje gamę produktów dla zdrowia i urody, w tym nasz najpopularniejszy produkt, Aloe Vera Gel, witaminy i suplementy oraz produkty codziennej pielęgnacji. Mamy ponad 100 produktów. Kliknij Produkty, aby zobaczyć nasz katalog produktów.

Klienci detaliczni mają 30-dniową (licząc od daty zakupu) gwarancję 100% zwrotu pieniędzy (bez kosztów przesyłki).

Wszystkie zamówienia złożone przez Forever Business Owners traktowane są jako ostateczne. W przypadku wady/uszkodzenia produktu, wymienimy go oczywiście na nowy.

Szczegółowe informacje znajdziesz w Zasadach Działalności i Regulaminie.

Zarówno w przypadku zamówień detalicznych, jak i tych składanych przez Forever Business Owners akceptujemy płatnosci kartami Visa i Mastercard oraz poprzez PayPal.

Forever Business Owners, którzy robią zakupy na miejscu, w dowolnym centrum produktów, mogą płacić gotówką.