POKAŻ MI PIENIĄDZE

W ramach naszego programu Chairman's Bonus rokrocznie wypłacamy 3% globalnych dochodów naszym liderom budującym biznes, aby narodzić ich za ciężką pracę i zaangażowanie.

Uzyskaj kwalifikację na poziom 1, 2 lub 3 (albo wszystkie trzy!) i przekonaj się jak Forever ma najhojniejszy plan wynagrodzeń na świecie! Dodatkowa nagroda? Zostaniesz zaproszony/-a na Global Rally w egzotycznym zakątku świata, by odebrać swój czek Chairman’s Bonus. Lepiej być nie może!

Chairman’s Bonus
PIENIĄDZE

PIENIĄDZE

Every year our Chairman’s Bonus qualifying Forever Business Owners receive checks totaling over $24 million USD in addition to other monthly bonuses.

UZNANIE

UZNANIE

Laureaci Chairman’s Bonus honorowani są na scenie, gdzie w uznaniu ich niesamowitego osiągnięcia wręczany jest im czek - przed wielotysięczną publicznością, złożoną z Przedsiębiorców Forever.ZASADY KWALIFIKACJI

Okres kwalifikacji: 1 stycznia – 31 grudnia

COMIESIĘCZNA AKTYWNOŚĆ ORAZ KWALIFIKACJA DO PROGRAMU MOTYWACYJNEGO FOREVER2DRIVE PRZEZ CO NAJMNIEJ 1 MIESIĄC W DANYM ROKU.
POZIOM 1
700 OSOBISTYCH I NIEMANAGERSKICH CASE CREDITS
150 NOWYCH CASE CREDITS
1 MANAGER W STRUKTURZE Z OBROTAMI 600 CASE CREDITS W KRAJU KWALIFIKACJI LUB 1 MANAGER CHAIRMAN'S BONUS W STRUKTURZE W DOWOLNYM KRAJU
POZIOM 2
600 OSOBISTYCH I NIEMANAGERSKICH CASE CREDITS
100 NOWYCH CASE CREDITS
3 CHAIRMAN’S BONUS MANAGERÓW W STRUKTURZE
POZIOM 3
500 OSOBISTYCH I NIEMANAGERSKICH CASE CREDITS
100 NOWYCH CASE CREDITS
6 CHAIRMAN’S BONUS MANAGERÓW W STRUKTURZE
Aby zobaczyć pełne wyjaśnienie wszystkich wymogów i kwalifikacji do programów promocyjnych, przeczytaj Zasady Działalności.